V M F

NOWE OSIEDLE NA GOCŁAWIU - YUGO

Yugo – wiatr niosący zmiany, zbawienny deszcz po dniach suszy. Osiedle Yugo pozwala na pozytywne zmiany w życiu. Inspiruje i rozwija. To kolejny krok, dzięki któremu możesz poczuć niezależność i prawdziwą wolność . Wystarczy tylko dać ponieść się ciepłym powiewom wiatru i wykorzystać w pełni możliwości, jakie daje . To miejsce, w którym czuć dobrą energię! Tutaj spełnisz swoje marzenia!
Osiedle Yugo to ciepły powiew świeżości na Gocławiu . Budynek niewątpliwie zaskakuje swoim dwoistym designem – z jednej strony surowy minimalizm, z drugiej – trójwymiarowa dynamika. Bryła od strony dziedzińca przypomina wznoszącego się do lotu orła, który lada moment znajdzie swój wiatr pozwalający mu poszybować w przestworza.

Osiedle Yugo to nowy punkt na mapie Gocławia łączący w sobie jednocześnie niezależność, energię oraz upragnione bezpieczeństwo i spokój. To miejsce, które spodoba się kreatywnym i ambitnym ludziom, ceniącym korzyści płynące z mieszkania w mieście. Inwestycja powstaje w dynamicznie rozwijającej się, doskonale skomunikowanej części Warszawy. Osiedle Yugo zaplanowano w pobliżu Saskiej Kępy – jednej z najstarszych części stolicy – powracającej na jej kulturalną i artystyczną mapę dzięki wielu kawiarniom, restauracjom, którym nowi właściciele przywracają dawną świetność. Harmonijna, symetryczna linia budynku współgra z otoczeniem i jednocześnie wysuwa się na pierwszy plan swoją nowoczesną, ascetyczną bryłą. Niebanalna część wspólna dla mieszkańców – duży taras użytkowo-widokowy umiejscowiony na ósmym piętrze, na dachu łącznika obu wież – to doskonała przestrzeń do wypoczynku wśród zieleni.

Inwestycję zaprojektowała pracownia architektoniczna OPA Architekci.

 • ul. Jugosłowiańska, Warszawa
 • jeden budynek

  I, VIII, XIV kondygnacji

  123 mieszkania, w tym:
  - 16 mieszkań jednopokojowych
  - 58 mieszkań dwupokojowych
  - 18 mieszkań trzypokojowych
  - 22 mieszkania czteropokojowe
  - 9 mieszkań pięciopokojowych

 • data rozpoczęcia budowy:
  I kwartał 2020
  planowana data realizacji:
  IV kwartał 2021

Polecane mieszkania

Lokalizacja

 

Wszystko
Apteki
Galerie
Kino
Kościoły
Place Zabaw
Poczta
Przedszkola
Restauracje
Służba Zdrowia
Zakupy
Sport i Rekreacja
Stacje Paliw
Szkoły
Teatry i Ośrodki Kultury
Tereny Zielone
Urzędy
Aleksandra Stawiska
Lider Biura Sprzedaży
tel.: 510 004 670
Maciej Gniewek
Doradca Klienta
tel.: 789 225 882
Katarzyna Dziura
Doradca Klienta
tel.: 509 228 173
Biuro Sprzedaży
ul. Bora-Komorowskiego 39A
Warszawa
Telefon
605 606 606
E-mail
yugo@profbud.info

Jesteś zainteresowany ofertą?

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;