V M F

Kredyt na wymarzone mieszkanie? Nasi Partnerzy Kredytowi pomogą!

Klienci firmy PROFBUD mają możliwość skorzystania z kompleksowej, bezpłatnej pomocy Agentów naszych Partnerów przy wyborze najlepszej oferty kredytowej. Nasi Partnerzy kredytowi zagwarantują Państwu opiekę dedykowanego Agenta, który służy pomocą podczas całego procesu przyznawania kredytu. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu komfort oraz bezpieczeństwo.
Agenci Kredytowi

Agenci Kredytowi

OSIEDLE STELLA
OSIEDLE LIGIA
OSIEDLE YUGO
ZAKĄTEK CYBISA

Katarzyna Gurtat
tel.: 728 200 000

Izabela Gurtat
tel.: 604 935 900

Marta Malinowska
tel.: 606 329 734

Michał Czyż
tel.: 790 004 664

Skontaktuj się z Agentem

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;