V M F

Kariera

Firma deweloperska GRUPA PROFBUD Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do zespołu osób na stanowiska:
Asystent Działu Serwisu
Miejsce pracy: Warszawa, Wola
Główne obowiązki:
  • rejestracja usterek w systemie Work Flow
  • dbanie o sprawny obieg dokumentów pomiędzy działem serwisu a Serwisantami
  • wsparcie w zakresie organizacyjnym działu serwisu
  • obsługa zgłoszeń serwisowych Klientów z inwestycji w Grupie jak i zewnętrznych
  • monitorowanie obiegu oraz terminowości wyjaśniania i opiniowania reklamacji (rejestracja, monitoring, rozwiązywanie, raportowanie)
Oczekiwane umiejętności i kompetencje:
  • komunikatywność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • rzetelność
  • pracowitość
Wymagania:
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość przepisów dotyczących procedur reklamacyjnych (gwarancja, rękojmia)
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży budowanej
Oferujemy:
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy
  • Codziennie świeże owoce
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty sportowe
  • Dofinansowanie nauki języków

Prosimy o dołączenie Curriculum Vitae.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Grupę Profbud Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego „RODO”).
Praktyki i staż
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa znajomość obszaru w którym oferujemy program stażowy
  • ambicja w osiąganiu celów zawodowych
  • wsparcie działu w bieżących projektach
Oferujemy:
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży budowlanej
Dodatkowe informacje:
  • Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie, które umożliwi Ci rozwój zawodowy rozpocznij swoją zawodową przygodę z Nami. Oferujemy możliwość odbycia praktyk i stażu w naszej firmie.
  • Szukamy osób, które lubią ludzi, żyją z pasją i zaangażowaniem, nie zniechęcają się porażkami i są otwarte na wiedzę.
  • W zależności od Twoich kompetencji i zainteresowań możesz zdobyć doświadczenie w następujących obszarach: Budowa, Księgowość, Marketing, Serwis oraz Dział prawny.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

SZACUNEK

ZAANGAŻOWANIE

PROFESJONALIZM

ZAUFANIE

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.