V M F

Kariera

Firma deweloperska GRUPA PROFBUD Sp. z o.o. Sp. k. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do zespołu osób na stanowiska:
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I PR
Miejsce pracy: Warszawa
Główne obowiązki:
  • Współtworzenie oraz realizacja strategii marketingowej
  • Przygotowanie materiałów PR
  • Współpraca z mediami lokalnymi i regionalnymi oraz podmiotami zewnętrznymi w tym agencjami kreatywnymi i domami mediowymi
  • Realizowanie kampanii 360 stopni w oparciu o wiedzę rynkową, badania i analizy trendów
  • Monitorowanie efektywności podejmowanych działań marketingowych
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących realizowanych projektów marketingowych
  • Monitorowanie działań konkurencji, analiza trendów na rynku oraz testowanie nowych rozwiązań
  • Przygotowywanie wycen materiałów reklamowych i działań marketingowych
  • Organizacja imprez okolicznościowych oraz wszelkich imprez o charakterze promocyjnym i wizerunkowym (np. targi branżowe, Dzień Otwarty itp.)
  • Przygotowywanie koncepcji komunikacji, ofert i prezentacji z potencjalnymi Klientami (B2B i B2C)
  • Budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Dbanie o spójność przekazu marketingowego we wszystkich wykorzystywanych kanałach marketingowych
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli samodzielnego specjalisty w wewnętrznym dziale marketingu lub po stronie agencji - warunek konieczny
  • Znajomość komunikacji PR - umiejętność pisania tekstów, tzw. „lekkie pióro”
  • Wykształcenie wyższe (PR, dziennikarstwo, marketing)
  • Zainteresowanie zagadnieniami marketingowymi, trendami w marketingu, social media i PR
  • Doświadczenie w branży deweloperskiej będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, wielozadaniowość
  • Samodyscyplina, konsekwencja oraz ukierunkowanie na realizację celów
  • Wysoka komunikatywność
  • Pozytywne nastawienie do realizacji powierzonych zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (MS Word, MS Power Point, MS Excel)
Oferujemy:
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie
  • Umowę o pracę
  • Prowadzenie samodzielnych projektów i realizację odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku
  • Możliwość rozwoju
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy
  • Komfortowe miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym na Woli

Prosimy o dołączenie Curriculum Vitae.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Profbud Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego „RODO”).
MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU/GRAFIK
Opis stanowiska:
  • Projektowanie i aktualizacja materiałów graficznych do druku oraz grafik internetowych
  • Aktywny udział w pracach koncepcyjnych z zakresu innowacyjnych rozwiązań marketingowych wspierających sprzedaż
  • Wsparcie w organizacji imprez okolicznościowych oraz wszelkich imprez o charakterze promocyjnym i wizerunkowym (np. targi branżowe, Dzień Otwarty itp.)
  • Tworzenie prezentacji Power Point w oparciu o wytyczne przełożonego
  • Wykonywanie drobnych sesji zdjęciowych
  • Monitoring działań konkurencji
  • Monitoring forów internetowych inwestycji PROFBUD
  • Wyszukiwanie i porównywanie ofert dostawców zewnętrznych
  • Sprawdzanie poprawności materiałów sprzedażowo-marketingowych
  • Wprowadzanie danych do systemu CRM
  • Inwentaryzacja i nadzór nad magazynem z materiałami marketingowymi
  • Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu różnorodnych materiałów kreatywnych na potrzeby firmy (prosimy o dołączenie do CV swojego portfolio graficznego)
  • Dobra znajomość programów graficznych pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) oraz pakietu MS Office
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz terminowość, skrupulatność, dokładność i dbałość o szczegóły
  • Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, otwartość na nowe pomysły
  • Znajomość najnowszych trendów graficznych
  • Podstawowa umiejętność wykonywania zdjęć fotograficznych
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
Oferujemy:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

SZACUNEK

ZAANGAŻOWANIE

STANDARD

ZAUFANIE

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.