V M F

Blog

20.05.2023

Konstancin-Jeziorna to miejsce o niezwykłym położeniu i bogatej historii. Dawne podwarszawskie uzdrowisko również dziś przyciąga przyjezdnych spragnionych korzystania z walorów tutejszej przyrody.

10.05.2023

Proces wynajmu mieszkania krok po kroku jest dla wielu osób stresujący. Dotyczy to w szczególności najemców, którzy muszą spełnić wymagania wynajmującego i dostosować się do jego preferencji.

20.04.2023

Wykończenie mieszkania to nieodłączny element zakupu nowej nieruchomości. Jego koszt może być dużym wyzwaniem finansowym. Z tego powodu wiele osób zainteresowanych jest zaciągnięciem kredytu na wykończenie mieszkania.

10.04.2023

Przeglądając oferty kupna nieruchomości, niejednokrotnie można spotkać się z nazwami, takimi jak „apartament”, „mieszkanie apartament”, „apartament premium” czy „luksusowe mieszkanie”.

10.03.2023

Już w lipcu tego roku w życie ma wejść rządowy program Pierwsze Mieszkanie. Stanowi on kolejny po Mieszkaniu dla Młodych instrument pomocy młodym Polakom w kupnie pierwszej nieruchomości mieszkalnej.

15.02.2023

Niepowtarzalna atmosfera Nowego Centrum Łodzi, bliskość kulturalnego serca miasta, nawiązanie do tradycji łódzkiej architektury, wysoki komfort, funkcjonalne rozwiązania i zieleń - a to wszystko w jednym miejscu!

31.01.2023

Inspiracje naturą i minimalizmem, komfortowe wnętrza oraz ekologiczne rozwiązania. To wszystko nie tylko idzie ze sobą w parze, ale także stanowi bazę trendów wnętrzarskich w 2023 roku.

31.01.2023

Ekologia to jeden z trendów mających obecnie ogromny wpływ na większość sfer naszego życia, który wyznacza kierunek rozwoju wielu branż przemysłu i usług. Nie inaczej jest w przypadku budownictwa ekologicznego, które w coraz większym stopniu zyskuje uznanie.

12.12.2022

Czy określony układ domu względem stron świata może mieć wpływ na życie jego mieszkańców? Jak najbardziej tak! Konkretne usytuowanie sypialni, salonu, jadalni, kuchni czy pokoju dziecięcego ma na celu dostrojenie zegara biologicznego domowników z cyklem dobowym.

21.11.2022

Odpowiednia aranżacja mieszkania jest niezbędna do tego, aby uczynić je przytulnym, funkcjonalnym i komfortowym. Jak zaaranżować nowoczesne mieszkanie w bloku, na jaki styl warto postawić i o których elementach wyposażenia nie można zapomnieć?