V M F

Blog

23.06.2021
Posiadasz środki do zainwestowania i zastanawiasz się jak je ulokować? Z pewnością warto rozważyć nieruchomości. Zakup mieszkania pod dzierżawę to gwarancja stałego przychodu i pewnego zwrotu z inwestycji. Zysk może być jeszcze większy, gdy zainwestujesz w dużym mieście, w którym dostępnych jest mnóstwo ofert, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.
08.06.2021
Wynajem lokalu usługowego to doskonały pomysł na rozpoczęcie biznesu. Jeżeli działalność nie będzie prosperować, niewielkim kosztem można zrezygnować z najmu i spróbować znaleźć powierzchnię mniejszą lub w innej dzielnicy, gdzie potencjalna klientela będzie bardziej zainteresowana.
26.05.2021
Na decyzję o zakupie mieszkania wpływa bardzo wiele czynników – jest to inwestycja, do której należy się odpowiednio przygotować. W tym celu warto skontaktować się z deweloperem – i to nie tylko w celu omówienia szczegółów transakcji, ale także po to, by lepiej poznać wybrane osiedle oraz okolicę.
09.05.2021
Aranżacja sypialni to nie kwestia dopasowania wystroju do reszty mieszkania. Od zastosowanych rozwiązań będzie bowiem zależeć także wygoda codziennego wypoczynku. Na co należy zwracać uwagę podczas urządzania sypialni? W jaki sposób pogodzić elegancję i funkcjonalność?
22.04.2021
Naturalność, niedbała elegancja i sielska atmosfera – to charakteryzuje rustykalne aranżacje wnętrz. Pomieszczenia w tym stylu są zazwyczaj tworzone w przestronnych domach z ogrodem, ale z powodzeniem podbijają również serca mieszkańców miast.
08.04.2021
W dobrze zaprojektowanym domu nie zabraknie przestrzeni na kącik do relaksu. Zazwyczaj oazą domowego spokoju jest salon. Można tam wstawić wygodną sofę, klimatyczne rośliny i miękki dywan.
18.03.2021
Jeśli myślisz, że mały ogródek w bloku nie daje żadnych możliwości, to zobacz nasze pomysły na kreatywne aranżacje, które sprawią, że pokochasz to miejsce. Do dzieła!
10.03.2021
Z naszego poradnika dowiesz się, jak urządzić pokój dziecka zgodnie z najnowszymi trendami. Pokażemy pomysły na aranżacje i zainspirujemy do modnego urządzenia pokoju. Pokój dziecka spełnia wiele funkcji.
23.02.2021
Planujesz urządzić nowe mieszkanie? Podpowiemy, jak stworzyć wymarzone miejsce do życia –poznaj 10 praktycznych i stylowych rozwiązań!
10.02.2021
Ubiegłoroczne prognozy dotyczące rynku nieruchomości sprawdziły się w małym stopniu – zamiast spodziewanego spadku cen mieszkań nastąpił ich niewielki wzrost. Jakie są aktualne przewidywania i trendy w tej branży?