V M F

Nowe inwestycje Ursus

Twoja historia
Lokalizacja: Warszawa, Ursus
Termin rozpoczęcia budowy: Q4 2021
Termin zakończenia budowy: Q3 2023
1 budynek
280 mieszkań
Zamieszkaj na Osiedlu Złota Oksza w warszawskim Ursusie.
Jeden, pięcioklatkowy budynek idealnie komponuje się z okoliczną zabudową, zachowując jednak swój indywidualny charakter.
Więcej
W SERCU URSUSA
Lokalizacja: Warszawa, Ursus
Termin zakończenia budowy: Q4 2021
1 budynek
78 mieszkań
Drugi etap inwestycji powstający przy ul. Kolorowej. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz wysoka jakość stosowanych materiałów stanowią doskonałe fundamenty pod budowę satysfakcji jego przyszłych mieszkańców.
Więcej

Poszukiwanie dobrego miejsca do życia w Warszawie jest nie lada problemem. To wielowiekowe miasto. Stan jego budownictwa nierzadko odbiega od współczesnych standardów i trendów. Dlatego dobrą inwestycją może okazać się rynek pierwotny. To gwarancja zakupu mieszkania spełniającego nowoczesne normy, dostosowanego do osiągnięć technologicznych szybko zmieniającego się świata. Co więcej nowe, niezamieszkałe wcześniej mieszkania można urządzić według własnych upodobań!

Mieszkania Warszawa Ursus

Zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom mieszkaniowym. W odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców powstało nowe osiedle w Ursusie – Ligia. Jego nazwa bezpośrednio odnosi się do bohaterki Quo Vadis Henryka Sienkiewicza. Ligia była chroniona przez silnego neofitę, Ursusa na mocy obietnicy, którą złożył jej matce. Tak samo nowo jak w powieści powstałe osiedle otoczy opieką swoich przyszłych mieszkańców.

Prowadzimy sprzedaż mieszkań spełniających najwyższe standardy. Są one zaprojektowane w oparciu o nowoczesne rozwiązania architektoniczne. W tej kwestii współpracujemy z uznanymi projektantami, którzy doskonale znają aktualne praktyki stosowane w budownictwie i architekturze wnętrz. Dzięki nim nowe mieszkania w Ursusie są funkcjonalne oraz estetyczne.

Do atutów osiedla można zaliczyć bardzo dobre skomunikowanie z centrum miasta, bliskość punktów handlowo-usługowych, a także rozwinięta infrastruktura.

Jak wygląda budynek inwestycji Ligia?

Nowe mieszkania od dewelopera znajdują się w czteropiętrowym budynku przy ul. Tomcia Palucha. Znajduje się w nim w 76 mieszkań:
– jedna kawalerka,
– 48 mieszkań dwupokojowych,
– 18 mieszkań trzypokojowych,
– 9 mieszkań czteropokojowych.

Osiedle Ligia to propozycja mieszkaniowa zarówno dla singli, jak i wielodzietnych lub wielopokoleniowych rodzin. Na odbiór mieszkania deweloperskiego mogą pokusić się także młode małżeństwa, szukające wspólnej przestrzeni w kameralnej okolicy.

Budynek przyozdobiony jest dwukolorową elewacją z cegłą klinkierową. Powstały efekt korzystnie wyróżnia go na tle pozostałej architektury, jednocześnie dopasowując go do charakteru otoczenia. Mieszkania były projektowane z myślą o odwzorowaniu historii tego miejsca, przy zachowaniu wysokiej klasy wykonania, kojarzącej się z najlepszymi osiągnięciami sztuki projektowania domów.

Warto też zwrócić uwagę na znajdujące się w najbliższej okolicy częściowo otwarte patio, przyjazne dla mieszkańców. Zawiera ono sporo elementów małej architektury krajobrazu, które wywołują u przebywających tutaj dobry nastrój.

Spokojna i wygodna lokalizacja osiedla Ligia

Warszawa jest miastem tętniącym życiem. Dlatego wiele osób pilnie poszukuje miejsca do życia z dala od zgiełku. Zarazem nikt nie chce rezygnować z korzyści, które czerpie się z lokalu znajdującego się w pobliżu serca miasta. Kompromisem są nowe mieszkania w centrum Warszawy, takie jak w Ursusie. Łączą one zalety życia w spokojnej okolicy z łatwym dostępem do centrum.

W ramach infrastruktury miejskiej funkcjonuje tutaj komunikacja publiczna oraz drogi w dobrym stanie umożliwiające komfortową podróż własnym samochodem. Niedaleko znajduje się autostrada A2 znacznie skracająca czas dotarcia do dowolnej części miasta. Brak metra rekompensuje również dobrze zorganizowana kolej naziemna. Plan rozwoju tej części Warszawy będzie opierać się właśnie na niej. To tania i nieporównywalnie bezpieczniejsza od innych środków lokomocji alternatywa poruszania się po mieście.

Jeśli chodzi o proponowane przez nas nowe mieszkania Ursus zapewnia zielone otoczenie, w którym można wyciszyć się po całym dniu w pracy lub na zabawie w centrum Warszawy. Lokalizacja pozwala na całkowite odłączenie się od hałasu generowanego przez zatłoczone miasto. Okalające mieszkanie tereny zielone umożliwiają też klimatyczne spacery o dowolnej porze dnia czy nocy. Jest to także idealne miejsce do uprawiania sportów takich jak bieganie czy jogging. Ursus jest więc wymarzonym miejscem dla osób, które lubią czerpać z życia pełnymi garściami. Zadbaliśmy o to, aby lokalizacja spełniała wszystkie wymagania.

Co znajduje się w okolicy inwestycji?

Nasze inwestycje mieszkaniowe zawsze biorą pod uwagę dobre skomunikowanie miejsca z ważnymi dla przyszłych nabywców punktami oraz instytucjami. W najbliższym otoczeniu osiedla Ligia znajdują się sklepy i urzędy, które sprawiają, że życie w Ursusie staje się znacznie prostsze.

Dla rodzin z dziećmi szczególnie ważne będą placówki edukacyjne i place zabaw ulokowane w okolicy. W pobliżu są aż 4 szkoły podstawowe, tyle samo przedszkoli i jedno gimnazjum. Wszystkie nie dalej niż 15 minut drogi od budynku, w którym znajdują się mieszkania na sprzedaż w Ursusie. Dodatkowo przy ulicy Sosnkowskiego znajduje się Dom Kultury Kolorowa, w którym dzieci mogą spędzać czas po powrocie ze szkoły.

Oferowane przez nas mieszkania z rynku pierwotnego znajdują się blisko popularnych sieci handlowych, w których można zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty. Lidl, Tesco, Rossmann i CH Skorosze zlokalizowane są zaledwie 10 minut piechotą od osiedla. Wszystkie punkty handlowe i usługowe mieszczą się nie dalej niż 800 metrów od mieszkań w Ursusie.

Kontakt z naturą cenią prawie wszyscy zapracowani ludzie. To szczególnie ważny element w życiu w dużych miastach, w których można zapomnieć o dobrej dla ludzkiego zdrowia przyrodzie. W Ursusie taki problem nie występuje. Nowe mieszkania od dewelopera otoczone są zielenią. Nieopodal osiedla Ligia znajdują się dwa parki: Czechowicki oraz Achera, a także niewielki skwer ks. Kościuszki. To idealne miejsca na piknik organizowany w ciepłe dni.

Ponadto można tutaj znaleźć przychodnie, gabinety lekarskie, place zabaw dla dzieci, liczne restauracje, ośrodki sportowe dla aktywnych i inne przydatne miejsca służące rekreacji lub zdrowiu. Mieszkanie w takiej okolicy z pewnością spełni wszystkie potrzeby.

Warto też wspomnieć, że Ursus jest stosunkowo nową dzielnicą Warszawy. Widać to zwłaszcza w planie zagospodarowania przestrzennego, który nie jest tak chaotyczny jak w pozostałych częściach miasta. Pozwala to na lepszą orientację w terenie, dojazdy nie stanowią żadnego problemu, a estetyka okolicy wpływa na dobre samopoczucie.

Nowe mieszkanie w Ursusie pod klucz

Mieszkania z rynku deweloperskiego mają tę zaletę, że można urządzić je zgodnie z własnymi preferencjami. Nasza oferta obejmuje także rozwiązania szyte na miarę. W ramach trzech pakietów wykończenia możemy dopasować charakter przestrzeni dokładnie pod potrzeby przyszłych mieszkańców. W tym celu współpracujemy z Pracownią Architektury Wnętrz Decoroom, liderem w branży. Dzięki doświadczonym architektom mieszkanie w stanie deweloperskim zyskuje unikatowy wygląd i funkcjonalność.

Wykończenie mieszkania na sprzedaż z naszej oferty może się odbyć w trzech standardach: podstawowym, premium oraz VIP. Każde z nich cechuje się odmiennymi rozwiązaniami. Architekci pomagają dobrać odpowiednie materiały, przedstawiają własne projekty i zajmują się każdym szczegółem związanym z aranżacją wnętrz. Mieszkania deweloperskie zyskują w ten sposób designerskie elementy, które od razu rzucają się w oczy.

Skorzystanie z naszej oferty wiąże się z niższym VAT-em (8% zamiast 23%) i otrzymaniem dwóch lat gwarancji z 60-cioma miesiącami rękojmi. Szczegóły dotyczące pakietów wykończeniowych znajdą Państwo na naszej stronie. Więcej dowiedzą się Państwo, kontaktując się z naszym Biurem Sprzedaży.

Obserwujemy nowoczesne trendy

Nowe osiedla mieszkaniowe to także nowe wyzwania. Dokładamy wszelkich starań, aby powstające inwestycje były jak najlepiej przygotowane na codzienne wyzwania i potrzeby mieszkańców. Z tego powodu projekty opracowywane są na podstawie światowych trendów w budownictwie oraz architekturze. Jest to gwarancja, że nowe mieszkania pozostaną modne i funkcjonalne przez kilka najbliższych lat. Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania można zaliczyć do najnowocześniejszych.

Pamiętamy także o tym, aby przebywanie w domu, jak i poza nim stanowiło przyjemność dla mieszkańców w okolicy. Dlatego zgodnie z obowiązującymi założeniami projektowymi inwestycje deweloperskie nie kończą się wyłącznie na postawieniu budynku. Zarówno jego lokalizacja, jak i dostosowanie otoczenia należą do dokładnie przemyślanych decyzji. Efekty deweloperskiej pracy można zobaczyć także poza Ursusem. Zachęcamy do przyjrzenia się dotychczasowym realizacjom.

Osiedle Ligia - znajdź mieszkanie dla siebie

Dla wygodny naszych klientów wprowadziliśmy możliwość wyszukiwania ofert pod kątem najbardziej preferowanych przez nabywców czynników. Po wybraniu interesujących opcji wyświetlą się wszystkie mieszkania na sprzedaż w Ursusie spełniające warunki. W ten sposób można otrzymać także pozostałe informacje na temat poszukiwanego domu:
– piętro, na którym znajduje się mieszkanie,
– jego powierzchnię,
– powierzchnię balkonu,
– wielkość ogrodu,
– numer mieszkania.

Wyświetli się także opcja pobrania rzutu wybranego mieszkania. Znalezione przez wyszukiwarkę nieruchomości można w dowolnej chwili podejrzeć, aby zastanowić się na spokojnie nad wyborem. W przypadku pojawienia się pytań dotyczących wybranych mieszkań polecamy skontaktować się z doradcami klienta.

Zaznaczamy także, że nowa inwestycja posiada otwarty rachunek powierniczy. Ze środków wpłacanych na konto korzystamy wyłącznie w celu realizacji inwestycji.

Nasi przedstawiciele pomogą dokonać wyboru

Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż Ursus wyróżnia się wieloma zaletami – począwszy od lokalizacji, przez doskonały stan techniczny budynków, aż po atrakcyjne ceny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podjęcie decyzji o zakupie mieszkania nie jest łatwe. To poważna inwestycja zwłaszcza w tak dużym mieście jak Warszawa. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Doradcy klienta z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie wątpliwości, a także pomogą w wyborze odpowiadającego oczekiwaniom przyszłego domu.

Po zostawieniu komunikatu o preferowanej godzinie kontaktu oddzwonimy, aby udzielić, jak najbardziej szczegółowych informacji dotyczących takich kwestii jak chociażby cena czy metraż mieszkania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!