V M F

Lokale usługowe w sprzedaży

Chwytaj marzenia
Lokalizacja: Warszawa, Gocław
Termin realizacji: Q4 2021
1 budynek
123 mieszkań
 • Doskonale skomunikowana część miasta
 • Wysoka jakość materiałów i wykonania lokali
 • W pobliżu terenów zielonych i rekreacyjnych
Sprzedanych lokali:
5
/
5
Wybierz lokal
Osiedle Yugo Gocław
Nowe Centrum
Lokalizacja: Łódź, Śródmieście
Etap I / Etap II
Termin realizacji: Q4 2019 / Q3 2020
1 budynek / 1 budynek
11 lokali usługowych / 11 lokali usługowych
 • Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta
 • Przy kampusie Uniwersytetu Łódzkiego
 • Tuż obok Centrum Nauki i Techniki EC1
Sprzedanych lokali:
11
/
21
Wybierz lokal
Gwiazda Bemowa
Lokalizacja: Warszawa, Bemowo
Etap II / Etap III
Termin realizacji: Q1 2020 / Q4 2020
1 budynek - 2 bryły / 1 budynek - 2 bryły
4 lokale usługowe / 7 lokali usługowych
 • Idealne połączenie z innymi dzielnicami Stolicy
 • Doskonała jakość materiałów i wykonania lokali
 • W okolicy planowanej stacji metra
Sprzedanych lokali:
8
/
14
Wybierz lokal
Osiedle Stella II, Warszawa - Bemowo
Gwiazda Bemowa
Lokalizacja: Warszawa, Bemowo
Termin realizacji: Q3 2018
1 budynek
1 lokal usługowy
 • Idealne połączenie z innymi dzielnicami Stolicy
 • Doskonała jakość materiałów i wykonania lokali
 • W okolicy planowanej stacji metra
Sprzedanych lokali:
0
/
1
Wybierz lokal
Gwiazda Bemowa - Osiedle Stella
Ludzie Miejsce Design
Lokalizacja: Warszawa, Bemowo
Etap I / Etap II
Termin realizacji: oddana do użytkowania
2 budynki / 2 budynki
5 lokali usługowych / 5 lokali usługowych
 • Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta
 • W poblizu terenów zielonych i Fortu Bema
 • Bliskość infrastruktury sportowej
Sprzedanych lokali:
8
/
11
Wybierz lokal
Nowe mieszkania Osiedle Awangarda - Fort Bema, Bemowo

Mapa

Profbud
Inwestycje z lokalami usługowymi

Skontaktuj się z nami!

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;

Funkcjonalne lokale usługowe

Szukają Państwo miejsca, aby rozpocząć swoją działalność? A może firma dynamicznie się rozrasta i chcieliby Państwo otworzyć nowe punkty w mieście? Idealnym pomysłem okażą się osiedlowe lokale usługowe, które znajdują się w samym centrum życia lokalnej społeczności. Dobrze rozbudowana infrastruktura mieszkaniowa pozwala z łatwością pozyskać nowych klientów, a doskonale skomunikowana lokalizacja jest dodatkowym atutem, zwiększającym szanse przyciągnięcia mieszkańców z pobliskich dzielnic. Funkcjonalnie zaprojektowany lokal usługowy będzie odpowiadał przedsiębiorcom z wielu branż – od piekarniczej, po medyczną.

Różne lokalizacje, wiele możliwości

Aktualnie oferujemy lokale usługowe na sprzedaż w Warszawie i Łodzi. Stworzyliśmy nowocześnie zaprojektowaną przestrzeń życiową dla przyszłych mieszkańców. W stolicy powstały dwa osiedla w okolicach Bemowa – Stella oraz Stella II. Pierwsze dysponuje lokalem usługowym o powierzchni ponad 1337 m2, zlokalizowanym na I piętrze z prywatnym wejściem z parteru. To wygodne i dostosowane do potrzeb większej firmy rozwiązanie umożliwia zaadoptowanie lokalu użytkowego zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Świetnie skomunikowane osiedle Stella jest realną możliwością zdobycia nowych klientów – w okolicy planowana jest budowa nowej stacji metra, co w niewątpliwy sposób wpłynie na rozwój działalności usługowej bądź handlowej.

Stella II to z kolei większa inwestycja, w której przewidzieliśmy 11 lokali usługowych na sprzedaż. Różnorodne metraże pozwolą przyszłym użytkownikom rozplanować przestrzeń zgodnie z oczekiwaniami. Dysponujemy pomieszczeniami o powierzchni od 135 do 170 m2, zlokalizowanymi na parterze każdego z dwóch budynków. Inwestycja powstała w dzielnicy, która ma świetnie rozwiniętą infrastrukturę, ułatwiającą szybki transport pomiędzy sąsiednimi dzielnicami. Planowana jest również budowa nowej stacji metra, co przyczyni się do tego, że Bemowo stanie się atrakcyjniejszą okolicą zarówno dla przyszłych mieszkańców, jak i inwestorów.

Awangarda to kolejny punkt na mapie Warszawy, który powinien zaciekać przedsiębiorców. Osiedle zlokalizowane jest w rekreacyjnej okolicy, skąd łatwo dostać się do innych części miasta. 10 lokali o zróżnicowanym metrażu to dobra propozycja dla małych oraz większych przedsiębiorstw – najmniejsza powierzchnia wynosi 87 m2, a największa aż 261.

W samym sercu Łodzi, niedaleko Uniwersytetu oraz Centrum Nauki i Techniki C1, zrealizowaliśmy z kolei projekt Osiedle Primo. Najlepiej skomunikowana część miasta to doskonałe miejsce na rozpoczęcie dochodowego biznesu. Do dyspozycji klientów oddajemy aż 22 lokale użytkowe w centrum o różnych metrażach – od 45 do 145 m2.

Każda z naszych inwestycji powstała z wysokiej jakości materiałów. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne i projektujemy budynki zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Siedziba powinna być wizytówką firmy – to pierwszy element, z którym ma styczność klient czy partner biznesowy. Zaprojektowane przez nas lokale na sprzedaż prezentują się nowocześnie i stylowo, idealnie wpasowując się w charakter otoczenia, a funkcjonalna forma daje wiele możliwości aranżacji wnętrza.

Dlaczego warto zainwestować w lokal użytkowy Profbud?

Nasze projekty wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, stale podnosząc standard inwestycji. Każdy lokal usługowy na sprzedaż dostępny w naszej ofercie dostosowany jest do prowadzenia działalności usługowej. Zakup takiego lokum to świetny pomysł na dochodową inwestycję. Rynek nieruchomości stale się rozwija i wartość lokalu może z czasem wzrosnąć. Rozwijanie własnego biznesu może okazać się o wiele łatwiejsze w swego rodzaju „mini mieście”, które stanowi obecnie rozbudowane osiedle. Nawiązanie unikalnej więzi z klientami możliwe jest właśnie tutaj, wśród lokalnej społeczności, odpłacającej się lojalnością, co przekłada się bezpośrednio na większe dochody. Zanim rozpoczniemy realizację inwestycji, zwracamy uwagę, czy wybrana okolica ułatwia dostęp do infrastruktury miasta, a także do terenów zielonych.

Sprawdzone rozwiązania

Prowadzimy sprzedaż lokali usługowych w wielu miejscach w całej Polsce. Nasza firma Profbud od wielu lat oferuje klientom atrakcyjne rozwiązania z branży deweloperskiej. Uczciwe i rzetelne realizacje są dla nas priorytetem, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane naszej firmie. W relacjach z klientem stawiamy na zaufanie, dlatego ważna jest dla nas transparentność – udzielamy całościowej informacji na temat planowanego zakupu. Nasze lokale użytkowe na sprzedaż stworzone zostały zgodnie z restrykcyjnymi wymogami i standardami. Klienci mają możliwość wglądu do szczegółów inwestycji, a także informacji o tym, jakie surowce zostały użyte w trakcie budowy.

Cieszymy się, że możemy oferować lokale usługowe na sprzedaż wyróżniające się najwyższej klasy jakością. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych biur sprzedaży lub kontaktu telefonicznego – odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.