V M F

Nowa inwestycja na Bemowie - Osiedle Stella etap III

Projekt realizowany będzie z użyciem materiałów najwyższej jakości. Stella zmieni, a zapewne także upiększy architektoniczną strukturę dzielnicy. Nie wszystkie gwiazdy świecą zimnym blaskiem. Stella to miejsce atrakcyjne, a dzięki infrastrukturze dostępnej w części usługowej ma szansę stać się także miejscem popularnym, zmieniającym obraz okolic ulicy Człuchowskiej.

Trzeci etap Osiedla Stella stanie w samym sercu Bemowa, tuż przy jednej z głównych arterii dzielnicy, ulicy Człuchowskiej i nieopodal ulicy Powstańców Śląskich. Okolica łączy krajobraz miejski z zielenią, a niedaleko osiedla znajduje się park Górczewska, gdzie można aktywnie spędzać czas, uprawiając sporty lub piknikując z rodziną. Miejsce doskonale łączy się z innymi częściami miasta, przyczynia się do tego bogata infrastruktura drogowa i komunikacyjna. Zdecydowanym plusem inwestycji jest bliskość centrum handlowego Bemowo wraz z jego bogatą ofertą handlowo-kulturalną.

Mieszkania zaprojektowano z troską o funkcjonalność i wygodę. Zadbano o najlepsze materiały i najnowsze rozwiązania techniczne tak, by każde pomieszczenie było dopracowane w stu procentach.
Pracy nad projektem przyświecała zasada troski o połączenie estetyki, funkcjonalności i wygody. Dzięki temu osiedle Stella jak prawdziwa gwiazda będzie błyszczeć na tle miasta ciepłym blaskiem rozświetlonych okien w domach szczęśliwych mieszkańców.

Inwestycja zaprojektowana przez pracownię architektoniczną mąka.sojka.architekci.

 • ul. Człuchowska/Siemiatycka, Warszawa
 • Etap III - jeden budynek o dwóch bryłach
  XIII kondygnacji
  150 mieszkań, w tym:
  - 26 mieszkań jednopokojowych
  - 71 mieszkań dwupokojowych
  - 21 mieszkań trzypokojowych
  - 30 mieszkań czteropokojowych
  - 2 mieszkania pięciopokojowe
 • data rozpoczęcia trzeciego etapu:
  IV kwartał 2018
  termin zakończenia budowy trzeciego etapu:
  oddane do użytkowania

 • dla inwestycji jest prowadzony otwarty rachunek powierniczy

Polecane mieszkania

Lokalizacja

 

Wszystko
Apteki
Galerie
Kino
Koscioły
Place Zabaw
Poczta
Przedszkola
Restauracje
Służba Zdrowia
Zakupy
Sport i Rekreacja
Stacje Paliw
Szkoły
Teatry i Ośrodki Kultury
Tereny Zielone
Urzędy
Mariusz Delura
Kierownik ds. Sprzedaży
i Obsługi Klienta
tel.: 503 812 930
Monika Kwit
Doradca Klienta
tel.: 501 541 430
Biuro Sprzedaży
ul. Dywizjonu 303 nr 139
Warszawa
Godziny otwarcia
pon. - pt. godz. 10.00-18.00
Telefon
605 606 606

Jesteś zainteresowany ofertą?

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;