V M F

Nowa inwestycja na Bemowie - Osiedle Stella etap II

Bemowo zyskuje nowe miejsce, które ma szansę stać się początkiem nowego nowoczesnego stylu dzielnicy. Projekt osiedla Stella, jak sama nazwa wskazuje, urodą i funkcjonalnością sięga gwiazd, a jego mieszkańcy będą mogli podziwiać piękną panoramę Warszawy z dwóch brył o wysokości dwunastu pięter.

Zielone zaplecze Bemowa daje wiele możliwości odpoczynku – od weekendowych rodzinnych spacerów po codzienny jogging, pozwalający zadbać o dobrą formę. Samo Osiedle Stella to także punkt idealnie połączony komunikacyjnie z innymi dzielnicami Stolicy.
Wysokość najwyższego budynku Stelli i, wynikająca z jego wysokości, możliwość bliskiego obcowania z rozgwieżdżonym niebem stała się inspiracją do znalezienia odpowiedniej nazwy. Osiedle Stella to gwiazda ulokowana w samym sercu dzielnicy. Zachwyca nowoczesną architekturą, niebanalną wysokością i rozwiązaniami zapewniającymi możliwie największą funkcjonalność oferowanych mieszkań.

Osiedle Stella to miejsce powstałe z myślą o wszystkich, którzy chcą sycić wzrok doskonałą panoramą Warszawy i cenią najwyższą jakość. Nowa inwestycja firmy Profbud to bezpieczeństwo wyboru i udowodniona jakość wykonania. To także dbałość o zastosowanie unikalnych rozwiązań projektowych połączona z komfortem tak cenionym przez mieszkańców Stolicy. Stella - Gwiazda Bemowa.

Inwestycja zaprojektowana przez pracownię architektoniczną mąka.sojka.architekci.

 • ul. Człuchowska/Siemiatycka, Warszawa
 • Etap II - jeden budynek o dwóch bryłach
  XIII kondygnacji
  186 mieszkań, w tym:
  - 30 mieszkań jednopokojowych
  - 76 mieszkań dwupokojowych
  - 42 mieszkań trzypokojowych
  - 36 mieszkania czteropokojowe
  - 2 mieszkania pięciopokojowe
 • data rozpoczęcia drugiego etapu:
  I kwartał 2018
  termin zakończenia budowy drugiego etapu:
  I kwartał 2020

 • dla inwestycji jest prowadzony otwarty rachunek powierniczy

Polecane mieszkania

Lokalizacja

 

Wszystko
Apteki
Galerie
Kino
Koscioły
Place Zabaw
Poczta
Przedszkola
Restauracje
Służba Zdrowia
Zakupy
Sport i Rekreacja
Stacje Paliw
Szkoły
Teatry i Ośrodki Kultury
Tereny Zielone
Urzędy
Mariusz Delura
Lider Biura Sprzedaży
tel.: 503 812 930
Martyna Rutkowska
Doradca Klienta
tel.: 507 285 381
Aleksandra Pietrasz
Młodszy Doradca Klienta
tel.: 502 122 594
Biuro Sprzedaży
ul. Dywizjonu 303 nr 139
Warszawa
Telefon
605 606 606

Jesteś zainteresowany ofertą?

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;