V M F

PROFBUD z najwyższą nagrodą w konkursie EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® 2021

EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® 2021 to prestiżowe wyróżnienie stanowiące docenienie profesjonalizmu, zaangażowania i dążenia do doskonałej jakości. Miło nam poinformować, że w XVI edycji plebiscytu godło przyznawane przez Kapitułę już po raz szósty trafiło w ręce firmy PROFBUD, tym razem za realizowaną na warszawskim Gocławiu inwestycję Osiedle Yugo. W ten sposób dołączyliśmy także do elitarnego grona firm z tytułem honorowym oraz odznaczeniem ORŁA JAKOŚCI.

EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® to nowatorska kontynuacja koncepcji powstałej kilka lat wcześniej - Certyfikatu Jakości Roku®. Poprzednia edycja zaowocowała ponad 1000 nagrodzonych firm w ciągu 12 lat. Obecna struktura zakłada merytoryczną i jakościową zmianę oraz wyjście poza granice kraju. Celem przyznawanych certyfikatów jest wzmocnienie wizerunku polskich producentów, usługodawców czy innowacyjnych rozwiązań w Polsce oraz poza jej granicami, w ramach certyfikacji europejskiej.

Każda firma lub przedsiębiorstwo niezależnie od wielkości może ubiegać się o nagrodę jakości. Godła nie można jednak kupić czy nabyć w sposób handlowy. Weryfikacja zgłoszenia następuje przez Fundację Qualitas, która rozstrzyga o zwycięstwie i przyznaniu odznaczenia podczas czteroetapowej oceny w aż 9 kategoriach: produkt, usługa, innowacja, ekologia, nauka, samorząd, CSR, pracodawca i zrównoważony rozwój. Dlaczego certyfikat jest tak ważny? Według badań ABR SESTA aż 86% konsumentów chwali sobie miłą obsługę, komfort, wygodę, jednak najważniejsza jest dla nich jakość, niezależnie od rodzaju produktu czy charakteru usługi.

W ramach wspomnianego plebiscytu laureaci, którzy zdobyli sześciokrotnie godło EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® i / lub JAKOŚĆ ROKU® mogą ubiegać się o tytuł honorowy oraz statuetkę ORŁA JAKOŚCI. W ten sposób dołączają do elitarnego grona przedsiębiorstw, które przez lata udowadniały, że najwyższa jakość ma kluczowe znaczenie w ich biznesie, stanowiąc wzór dla innych. W tym roku do grona „Orłów” dołączyła firma PROFBUD, dzięki wielokrotnemu potwierdzeniu najwyższej jakości inwestycji oraz zgłoszeniu jednego z realizowanych projektów, Osiedla Yugo.

Termin zakończenia budowy wspomnianego Osiedla zlokalizowanego przy ul. Jugosłowiańskiej na warszawskim Gocławiu przewidziany jest na czwarty kwartał 2021 roku. Pomimo trwającej budowy wszystkie mieszkania w inwestycji zostały już sprzedane.

W poprzednich edycjach deweloper został nagrodzony godłem konkursu m.in. za Osiedla Haven House, Stella I etap, Awangarda oraz Eskadra.

Polecane mieszkania