V M F

Zamieszkaj w Warszawie!

Warszawa to największe polskie miasto, w którym marzenia naprawdę się spełniają. Dlaczego warto rozważyć przeprowadzkę do stolicy? W której dzielnicy poczujemy się jak w domu? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.

Dlaczego warto zamieszkać w Warszawie?

Wielkomiejski styl życia

Warszawa to prawdziwe centrum wielkomiejskich atrakcji. Rozrywkę odnajdziemy tutaj w najpopularniejszych polskich klubach a kolację zjemy w znakomitych restauracjach. Dodatkowo w stolicy odprężymy się w luksusowych ośrodkach spa oraz skorzystamy z bogatej oferty sportowo-rekreacyjnej. Pamiętajmy, że miasto stołeczne to najlepszy wybór dla osób kochających aktywny tryb życia!

Kariera

Warszawa jest siedzibą największych światowych firm, dlatego marząc o zawrotnej karierze, warto rozważyć przeprowadzkę do stolicy. Tutaj w końcu spełnią się nasze sny o wysokich zarobkach i pokonywaniu kolejnych szczebli drabiny zawodowej. Praca u potentatów biznesowych to jednak nie tylko duże pieniądze, w tego typu firmach stawia się również na dobre samopoczucie oraz rozwój osobisty wszystkich pracowników.

Inwestycje

Najwięksi polscy deweloperzy uwielbiają inwestować w budowlany rozwój Warszawy, dlatego też w niemal każdej dzielnicy pojawiają się nowoczesne osiedla pełne domów jednorodzinnych i eleganckich bloków. Dlaczego warto zdecydować się na zakup mieszkania na Ursynowie, w Śródmieściu lub na Mokotowie?

Śródmiejski styl życia

Życie kulturalne

Śródmieście to tętniące życiem centrum miasta, które od lat kusi swoją bogatą ofertą kulturalną. To tutaj znajdują się największe polskie teatry, opery, muzea i galerie sztuki. Ogromną popularnością cieszą się również kultowe kina kameralne oraz modne klubo-kawiarnie, w których regularnie odbywają się ciekawe koncerty.

Królestwo butików

Wielbiciele mody ucieszą się na wieść, że w Śródmieściu aż roi się od eleganckich butików, w których zaopatrzymy się w ubrania, buty i akcesoria z najnowszych kolekcji światowych projektantów.

Ursynów, czyli zgiełk, natura i rozwój

Miejski zgiełk i spokój natury

Ursynów łączy w sobie wielkomiejskie atrakcje i kojący spokój natury. Z jednej strony niezwykłą popularnością cieszą się znajdujące się w dzielnicy kawiarnie i restauracje, z drugiej natomiast wielu mieszkańców ucieka od zgiełku do nieodległych okolic Jeziora Imielińskiego oraz Lasu Kabackiego.

Prężny rozwój

Ursynów od kilku lat rozwija się wyjątkowo dynamicznie i dlatego wzbudza coraz większe zainteresowanie największych deweloperów. W dzielnicy realizowanych jest mnóstwo projektów, a jednym z najciekawszych okazuje się budowane przez Profbud osiedle Zakątek Cybisa. Kompleks budynków kusi elegancką architekturą i świetną lokalizacją, dzięki którym mieszkania na Ursynowie zyskują jeszcze większą popularność.

Mokotowska oaza spokoju

Spokój i zieleń

Choć Mokotów zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od centrum stolicy, to okazuje się od niego zdecydowanie spokojniejszy. Tutaj życie płynie wolniej, a liczne parki i tereny zielone dają nam możliwość odetchnięcia świeżym powietrzem.

Śródmieście na wyciągnięcie ręki

Mieszkając na Mokotowie, nie musimy żegnać się z wielkomiejskim stylem życia. W chwilach, gdy zapragniemy zażyć nieco szaleństwa, wystarczy, że wsiądziemy w tramwaj, autobus lub metro i w ciągu 10 minut znajdziemy się w samym centrum miasta.