Nowa inwestycja na Bielanach

...Zamykasz oczy w poszukiwaniu odprężenia. Marzysz o rozległej przestrzeni. Oczami wyobraźni widzisz błękitne niebo w dzień - rozgwieżdżone, czarne, nieskończone w nocy. Przestrzeń spokoju, spełnienia, bezpieczeństwa.
Nie musisz dłużej odpływać w świat wyobraźni w pogoni za pięknym widokiem, upragnionym spokojem i harmonią, wszystko jest w zasięgu ręki... Jesteś u siebie, pod własnym niebem...

Przedstawiamy Państwu osiedle Kwadry Księżycowej

Podstawowe informacje

 • ul. Księżycowa 54, Bielany
 • jeden budynek VIII piętrowy

  112 mieszkań, w tym:
  - 17 mieszkań czteropokojowych
  - 50 mieszkań trzypokojowych
  - 35 mieszkań dwupokojowych
  - 10 mieszkań jednopokojowych

 • planowany termin zakończenia inwestycji
  grudzień 2015

 • dla inwestycji prowadzony jest otwarty rachunek powierniczy

O inwestycji

Osiedle Kwadry Księżycowej położone na granicy Bielan i Bemowa, w niedalekim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wymarzone miejsce dla osób pragnących wytchnienia od całodziennej bieganiny, oraz poszukujących możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.
Dobre połączenia komunikacji miejskiej sprawiają, że stąd wszędzie jest blisko. W pobliżu przedszkola, szkoły, centra handlowe, bogata oferta kulturalna. Osiedle monitorowane, z własnym oryginalnym placem zabaw dla dzieci. Mieszkańcy parteru mają możliwość założenia własnych przydomowych ogródków. Właścicieli z najwyższych kondygnacji ucieszy rozległa panorama i zielone tarasy za oknem.

Osiedle Kwadry Księżycowej usytuowane jest przy ul. Księżycowej 54, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Kwitnącej.
To dogodna, a jednocześnie ustronna lokalizacja miejska. Charakteryzuje się doskonałym połączeniem komunikacyjnym i dostępem do miejskiej infrastruktury: centrum handlowego, restauracji, urzędów, szkół i przedszkoli.
Wszystko to czeka na Ciebie w zasięgu krótkiego spaceru lub przejażdżki.