V M F

Kariera

Firma deweloperska GRUPA PROFBUD Sp. z o.o. Sp. k. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do zespołu osób na stanowiska:
Asystent w Sekcji Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Główne obowiązki:
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania pierwszej linii kontaktu z klientem
  • obsługa centrali telefonicznej i udzielanie informacji
  • obsługa poczty e-mail/korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • prowadzenie rejestru kontaktów
  • wsparcie administracyjne pracy zespołu sprzedaży i obsługi klienta w bieżących zadaniach
  • budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office – głównie MS Excel, MS Word, MS Power Point
  • doświadczenie w pracy w pierwszej lini obsługi klienta (recepcja, call center) będzie atutem
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania relacji z klientem, również przez telefon
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pozytywne nastawienie do realizacji powierzonych zadań
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w prestiżowej lokalizacji

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Profbud Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

SZACUNEK

ZAANGAŻOWANIE

STANDARD

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.