V M F

Lokale usługowe

wolne
rezerwacja / sprzedane

Mapa

Osiedle Yugo
Inwestycje z lokalami usługowymi

Skontaktuj się z nami!

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;

Lokale usługowe w Warszawie

Popyt na lokale usługowe w Warszawie od wielu lat nie maleje. Każdemu przedsiębiorcy zależy zarówno na atrakcyjnej lokalizacji, a także jak najwyższym standardzie. Wybór pomieszczeń użytkowych jest jednym z najważniejszych aspektów w kontekście prowadzenia działalności. Osiedle Yugo znajdujące się w ofercie PROFBUD odpowiada na te potrzeby. Oto kilka powodów, dla których wybór tej inwestycji okaże się krokiem naprzód w drodze do rozwoju małego biznesu.

Gocław – dzielnica perspektyw

Gocław to jedno z tych miejsc w stolicy, które łączą w sobie funkcjonalność oraz niepowtarzalny urok. Doskonała komunikacja z centrum, okolica pełna klimatycznych i urokliwych miejsc. Te i wiele innych aspektów przyciągają ludzi kreatywnych i ambitnych. To właśnie dzięki nim ta część Warszawy rozwija się dziś prężnie i dynamicznie.

W charakter tego miejsca doskonale wpisuje się Osiedle Yugo. Nowoczesny kompleks to powiew świeżości na terenie Gocławia. Budynki wyróżniają się zaskakującym designem – bryła od strony dziedzińca przywodzi na myśl orła wznoszącego się do lotu. Elementem wyróżniającym jest także dwoistość konstrukcji. Elewacja utrzymana jest w duchu minimalizmu, który gdzieniegdzie przełamywany jest trójwymiarową dynamiką. Całość świetnie komponuje się z otoczeniem, czyniąc Gocław jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Warszawie.

Wybierz lokalizację dla swojego biznesu

Wybór idealnej powierzchni użytkowej nie należy do najprostszych. Pod uwagę trzeba wziąć wiele aspektów, które będą odbijać się na funkcjonowaniu biznesu. Na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań lokalu usługowego?

Przede wszystkim, warto upewnić się, że prowadzona działalność będzie odpowiadać na potrzeby klientów – w tym przypadku będą to okoliczni mieszkańcy. Gocław jest miejscem bardzo malowniczym. Znajdujący się w pobliżu Park nad Balatonem dodaje okolicy uroku i zachęca do spędzania wolnego czasu poza domem. To idealna lokalizacja dla gustownych kawiarenek, restauracji i pubów. Takie miejsca przyciągają artystyczne dusze, lubiące uciekać od zgiełku centrów wielkich miast.

Ważnym elementem osiedlowej infrastruktury są także sklepy i dyskonty spożywcze. Mieszkańcy cenią sobie bliskość, możliwość zrobienia zakupów o każdej porze. Wizyta w sklepie przy okazji porannego spaceru z psem lub w drodze do domu to duże udogodnienie.

Powodzeniem będą cieszyć się także inne usługi. Czas to dziś najcenniejsza waluta, dlatego osoby szukające mieszkań coraz częściej zwracają uwagę na to, jak dużo spraw mogą załatwić w obrębie swojego osiedla. Apteka, fryzjer czy usługi kosmetyczne – te i wiele innych działalności gwarantują zainteresowanie mieszkańców.

Lokale usługowe – moc możliwości

Osiedle Yugo na warszawskim Gocławiu stanowi idealne miejsce dla rozwoju lokalnego biznesu. W ramach oferty PROFBUD dostępne są pomieszczenia o powierzchni 217 m kw. Każde z nich składa się z przestrzeni użytkowej, zaplecza oraz pomieszczeń sanitarnych. Taki układ doskonale spisze się w przypadku restauracji oraz kawiarni. Przestronne zaplecze daje możliwość bogatego wyposażenia kuchni, a to otwiera drogę dla lokali gastronomicznych serwujących potrawy z różnych części świata.

Z dużej ilości miejsca zadowoleni będą również przedsiębiorcy planujący uruchomić punkty usługowe takie jak salony kosmetyczne, oddziały banków, punkty odbioru przesyłek itp. Dostępna przestrzeń nie stawia przed nabywcami żadnych ograniczeń, każde z pomieszczeń może być wykorzystane w dowolny sposób. Lokale usługowe na sprzedaż mogą stanowić również powierzchnię biurową dla małego przedsiębiorstwa. W takiej siedzibie można jednocześnie zaaranżować przestrzeń dla pracowników oraz punkt obsługi klienta.

Wybierz Gocław i rozwiń swoją działalność

Dlaczego warto wybrać lokal usługowy na warszawskim Osiedlu Yugo? Ponad 120 nowoczesnych mieszkań to gwarancja dużego zainteresowania usługami wśród mieszkańców. Pobliskie tereny zielone – park oraz brzeg Wisły czynią okolice jeszcze bardziej atrakcyjną. Dynamiczny rozwój Gocławia zachęca do inwestowania w okolicy. Pomocną dłoń w stronę przedsiębiorców wyciąga również firma PROFBUD. Podczas zakupu lokalu zapewnia wszechstronną obsługę obejmującą doradztwo, wsparcie merytoryczne oraz dostarczanie niezbędnych dokumentów. Przeprowadzenie klientów przez proces zakupu ułatwia podjęcie odpowiedniej decyzji.