V M F

Informacje o inwestycji

Czy chciałbyś odetchnąć i uciec przed drapieżnym obliczem stolicy? Czy cisza to luksus, który gości jedynie na przedmieściach? Czy rytm przyrody lub przyjazne sąsiedztwo to określenia, o których jedynie możesz pomarzyć?
Nowe Osiedle Dekada dedykujemy miłośnikom wszystkich atrakcji dzielnicy Bemowo. W zasięgu ręki znajdziecie Państwo zarówno infrastrukturę miasta i dzielnicy, jak i spełnienie marzenia o wyciszeniu i bliskości terenów Kampinosu. To właśnie tutaj możliwe jest życie z dala od zgiełku. Architektura osiedla - oparta na koncepcji słonecznych tarasów wkomponowanych w klimat rewitalizowanego osiedla i otoczenie lasu – zapewnia idealne warunki dla wygodnego życia w stałym kontakcie z naturą.

Osiedle Dekada to miejsce ukryte pośród drzew, ostatni skrawek zurbanizowanej przestrzeni wysunięty głęboko w otulinę Kampinosu niczym przyczółek. Miejsce, które łączy rytm przyrody otaczającego je lasu i przyjazne sąsiedztwo Boernerowa oraz okolic ulicy Radiowej – tak bardzo cenione przez mieszkańców tych rejonów Bemowa. To właśnie tu uznany warszawski deweloper, historycznie związany z dzielnicą Bemowo, firma PROFBUD, zlokalizował swoją niezwykłą inwestycję. PROFBUD, tworząc nowe miejsce dla mieszkańców Bemowa, postawił na rewitalizację przepięknego zakątka zlokalizowanego w sąsiedztwie ronda im. Pułkownika Bernarda Adameckiego.

Inwestycja zaprojektowana przez pracownię architektoniczną Studio "Deco" Ryszard Szczęsny.

 • ul. Radiowa 19, 23; Warszawa
 • pięć budynków, od II do IV pięter

  81 mieszkań, w tym:
  4 mieszkania pięciopokojowe
  24 mieszkania czteropokojowych
  36 mieszkań trzypokojowych
  17 mieszkań dwupokojowych

 • inwestycja zrealizowana:
  styczeń 2018

 • dla inwestycji był prowadzony otwarty rachunek powierniczy

Lokalizacja

 

Wszystko
Apteki
Galerie
Kino
Koscioły
Place Zabaw
Poczta
Przedszkola
Restauracje
Służba Zdrowia
Zakupy
Sport i Rekreacja
Stacje Paliw
Szkoły
Teatry i Ośrodki Kultury
Tereny Zielone
Urzędy
Mariusz Delura
Starszy Doradca Klienta
tel.: 503 812 930
Martyna Rutkowska
Doradca Klienta
tel.: 507 285 381
Biuro Sprzedaży
ul. Dywizjonu 303 nr 139
Warszawa
Telefon
605 606 606

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;