V M F

Praga Południe. Dzielnica, z którą warto związać swoją przyszłość

Widok na Warszawę i Wisła
Region Praga Południe przez ostatnie dziesięciolecia przeszedł bardzo dużą metamorfozę. Aktualnie stanowi jedną z atrakcyjniejszych lokalizacji stolicy. Dlaczego warto zwrócić swoją uwagę właśnie na to miejsce na mapie? Oto jedne z największych plusów tej części miasta, a co za tym idzie również inwestycji firmy PROFBUD.

Nowe oblicze Pragi Południe. Miejsce, które rozkwita

Region położony po prawej stronie Wisły tak naprawdę rozwija się na naszych oczach. Nadal kształtuje się jego charakter. Jeszcze nie można określić go jako przede wszystkim mieszkaniowy, czy biznesowy. Ostateczny kształt poznamy zapewne za kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat. Nowe mieszkania na Pradze Południe to idealny punkt obserwacyjny tej metamorfozy.

Nowe mieszkania na Pradze Południe. Bliskość zieleni i ciekawej architektury

Główną zaletą nowych budynków mieszkalnych położonych na Gocławiu jest przede wszystkim jednoczesna bliskość centrum stolicy oraz dostęp do terenów zielonych. Szczególnie cenne są miejskie parki, które stanowią idealną przestrzeń do rekreacji i wypoczynku. Dodatkowym plusem tej dzielnicy jest różnorodna i niebanalna architektura. Można tu natknąć się na kameralne przedwojenne kamienice, które budują wyjątkowy klimat tej przestrzeni. Ich znakomitym uzupełnieniem są nowoczesne budynki wielorodzinne. Stanowią one doskonałą propozycję zarówno dla tych, którzy szukają lokum dla siebie, jak i tych, którzy po prostu potrzebują inwestycji pod wynajem.

Osiedle Yugo. Nowa inwestycja, nowe perspektywy

Zaskakuje nowoczesnym designem, a do tego łączy w sobie dynamikę i minimalizm. Osiedle Yugo, bo o nim mowa, to nowa inwestycja zlokalizowana na Gocławiu. Doskonałe rozwiązania architektoniczne budzą zachwyt. Co ciekawe, bryła budynku od strony dziedzińca swoim wyglądem przypomina wznoszącego się do lotu orła. To miejsce, które tętni dobrą energią, jednocześnie doskonała oaza dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój oraz bezpieczeństwo. Można wyróżnić także inne atuty osiedla Yugo zlokalizowanego w pobliżu Saskiej Kępy. Plusem jest, że to część Warszawy, która na chwilę obecną rozwija się niezwykle dynamicznie. Dlatego warto wiązać swoje plany mieszkaniowe właśnie z tym, a nie innym miejscem. Artystyczna bryła idealnie komponuje się ze swoim otoczeniem. Natomiast bogaty wybór kawiarni, a także odbywające się w tej dzielnicy wydarzenia kulturalne i artystyczne są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie perspektywę życia w dużym mieście. Saska Kępa ma bardzo dużo do zaoferowania.