V M F

Nowa inwestycja w Łodzi - Osiedle Primo Etap I

Można urodzić się pod szczęśliwą gwiazdą. Można zrobić wszystko, by nią zostać. Można podążać jej śladem lub samemu zająć miejsce na pierwszym planie. Niektóre role wyznacza nam życie, inne powinniśmy napisać sobie sami.
Osiedle Primo – pierwszoplanowy wybór na mapie zmieniającej się Łodzi. To tu przecinają się ścieżki ambitnych, twórczych indywidualistów i osób, które w sercu Nowego Centrum, u zbiegu ulic Lindleya i Węglowej, chcą dla nich stworzyć unikalną przestrzeń do życia.
Wszechobecny duch świata filmu i prowadzone tu przedsięwzięcia dają gwarancję, że okolica nie przestanie tętnić życiem, a każdy, kto zdecyduje się tu zamieszkać, ma szansę znaleźć się w centrum niezwykłych wydarzeń, jakich dostarcza to miasto.

Osiedle Primo zaprojektowaliśmy z myślą o ludziach kreatywnych, kształtujących klimat dynamicznie rozwijającego się miasta. Właśnie dlatego priorytetem było dla nas stworzenie miejsca nowoczesnego, ale w naturalny sposób komponującego się z otoczeniem. Stosując pionowe podziały elewacji o zmiennej wysokości i wycofane pasy loggii, odtworzyliśmy styl fasad charakterystyczny dla ery przemysłowej.

Inwestycja powstaje w doskonale skomunikowanej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego Łódź Fabryczna, który do 2022 roku zostanie połączony ze stacją Łódź Kaliska pierwszą linią łódzkiego mini metra. Tuż obok Centrum Nauki i Techniki EC1 i kampusu Uniwersytetu Łódzkiego. W miejscu, skąd blisko do szkoły, pracy, teatru czy kina. Tam, gdzie codzienność znalazła sposób, by połączyć się z kulturą, handlem i biznesem – realizujemy naszą premierową inwestycję mieszkaniową na rynku łódzkim.

Osiedle zaprojektowała pracownia architektoniczna Ja2plus.

 • ul. Lindleya / Węglowa, Łódź
 • Etap I - jeden budynek

  X pięter

  212 mieszkań, w tym:
  - 95 mieszkań jednopokojowych
  - 79 mieszkań dwupokojowych
  - 19 mieszkań trzypokojowych
  - 11 mieszkań czteropokojowych
  - 8 mieszkań pięciopokojowych

 • planowana data rozpoczęcia pierwszego etapu:
  I kwartał 2018
  planowana data zakończenia pierwszego etapu:
  IV kwartał 2019

 • dla inwestycji prowadzony jest otwarty rachunek powierniczy

Lokalizacja

 

Wszystko
Apteki
Galerie
Kino
Kościoły
Place Zabaw
Poczta
Przedszkola
Restauracje
Służba Zdrowia
Zakupy
Sport i Rekreacja
Stacje Paliw
Szkoły
Teatry i Ośrodki Kultury
Tereny Zielone
Urzędy
Agata Sieradzka
Doradca Klienta
tel.: 507 871 801
Maciej Jurczak
Doradca Klienta
tel.: 505 453 765
Igor Malinowski
Młodszy Doradca Klienta
tel.: 507 871 969
Biuro Sprzedaży
ul. Tramwajowa 17A
90-132 Łódź
Telefon
605 606 606

Jesteś zainteresowany ofertą?

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) oraz drogą telefoniczną.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu, przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), jednak wyłącznie w celu marketingu projektów budowlanych.

Polecane mieszkania