Nowa inwestycja na Grochowie

Spacerujesz ulicami Pragi i czujesz tętno tej okolicy, jej miejski rytm, szum tramwajów, zapach pieczywa w pobliskiej piekarni... Piękny widok codzienności wtapiający się w obraz starych kamienic. Dookoła zieleń, parki, stare sady.. Zbliżasz się do przestrzeni – klimatycznej, ciepłej, pełnej stylowych mebli i czujesz, że to Twoje miejsce... jesteś u siebie, w swoim wymarzonym świecie, gdzie niezgłębiony „klimat miasta” pobudza i elektryzuje.

Przedstawiamy Państwu osiedle Praha

O inwestycji

Pierwsza inwestycja firmy PROFBUD w prawobrzeżnej części Warszawy, na Grochowie, przy ul. Chrzanowskiego. Kameralne Osiedle Praha usytuowane jest z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie na tyle blisko, że możliwość uczestniczenia w życiu kulturalnym i sportowym stolicy jest na wyciągnięcie ręki.
Dobre połączenia komunikacji miejskiej sprawiają, że stąd wszędzie jest blisko. W pobliżu przedszkola, szkoły, centra handlowe, bogata oferta kulturalna oraz wyśmienite tereny rekreacyjne. Standard dewelopera sprawia, że jest to projekt godny polecenia również ze względu na wysoką jakość wykonania i użytych materiałów. Funkcjonalny rozkład zapewnia indywidualizację mieszkań. W niedalekiej przyszłości w pobliżu powstaną dwie stacje II linii metra.

Podstawowe informacje

 • ul Chrzanowskiego 2, Praga Południe
 • Etap II - jeden budynek V piętrowy

  144 mieszkania, w tym:
  - 6 mieszkań czteropokojowych
  - 28 mieszkań trzypokojowych
  - 79 mieszkań dwupokojowych
  - 31 mieszkań jednopokojowych
   
  Etap I (zakończony)
  160 mieszkań, w tym:
  - 4 mieszkania czteropokojowe
  - 36 mieszkań trzypokojowych
  - 82 mieszkania dwupokojowe
  - 38 mieszkań jednopokojowych

 • planowany termin zakończenia drugiego etapu
  czerwiec 2017

 • dla inwestycji prowadzony jest otwarty rachunek powierniczy
Osiedle Praha jest usytuowane przy zbiegu ulic Chrzanowskiego oraz Wiatracznej. To dogodna, a jednocześnie ustronna lokalizacja charakteryzująca się doskonałym połączeniem komunikacyjnym i dostępem do miejskiej infrastruktury: centrum handlowego, restauracji, urzędów, szkół i przedszkoli. Wszystko to czeka na Ciebie w zasięgu krótkiego spaceru lub przejażdżki.

Zarejestruj się na