V M F

NOWA INWESTYCJA NA GOCŁAWIU - OSIEDLE HAVEN HOUSE

Codzienność to czas, który spędzamy na myśleniu o tym, co i jak możemy osiągnąć - a przecież dużo ważniejsze jest to, co już mamy. Dom z kolei to miejsce wyjątkowe dla każdego z nas - azyl, źródło dobrej energii, prywatny świat, w którym odpoczywamy i ładujemy akumulatory. Możesz cieszyć się nim sam lub w otoczeniu najbliższych - jedno jest pewne - tutaj wszystko odbywa się na Twoich zasadach. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by Twój dom stał się bezpieczną przystanią, do której chcesz wracać.
Osiedle Haven House to nowa inwestycja mieszkaniowa na warszawskim Gocławiu, zlokalizowana przy ulicy Pawlikowskiego. Wśród zieleni, w sąsiedztwie romantycznej i kultowej Saskiej Kępy powstaje miejsce idealne dla osób, które pomimo tego, że wokół wszystko gna, chcą i potrafią pozostać sobą.

Osiedle Haven House zaplanowane zostało na warszawskim Gocławiu – w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, łączącej w sobie nowoczesną architekturę i tradycyjną zabudowę. Zaprojektowaliśmy je dla ludzi aktywnych, którzy po dniu wypełnionym obowiązkami z chęcią wrócą do miejsca, które pozwoli im się wyciszyć i odzyskać energię do dalszych działań. Chcemy, by właśnie tu celebrowali swoje sukcesy i planowali kolejne wyzwania.

Minimalistyczna forma budynku nawiązuje do otaczającej zabudowy, ale wprowadza weń swój własny charakter. Fasada wykonana z okładziny ceglanej idealnie wpisuje się w powszechne wyobrażenie dotyczące praskiej architektury, a jednocześnie czerpie z dziedzictwa warszawskiego modernizmu. Budynek ma układ kaskadowy – od dziewięciu do siedmiu kondygnacji. Elementem charakterystycznym są mocno zaakcentowane płyty balkonów, które swoim rastrem wyraźnie geometryzują bryłę.

Inwestycję zaprojektowała pracownia architektoniczna OPA Architekci.

 • ul. Pawlikowskiego, Warszawa
 • jeden budynek

  kaskadowo - VII, VIII, IX kondygnacji

  114 mieszkań, w tym:
  - 23 mieszkania jednopokojowe
  - 29 mieszkań dwupokojowych
  - 22 mieszkania trzypokojowe
  - 31 mieszkań czteropokojowych
  - 9 mieszkań pięciopokojowych

 • planowana data rozpoczęcia budowy:
  kwiecień 2018
  planowana data realizacji:
  II kwartał 2020

Lokalizacja

 

Wszystko
Apteki
Galerie
Kino
Kościoły
Place Zabaw
Poczta
Przedszkola
Restauracje
Służba Zdrowia
Zakupy
Sport i Rekreacja
Stacje Paliw
Szkoły
Teatry i Ośrodki Kultury
Tereny Zielone
Urzędy
Aleksandra Stawiska
Doradca Klienta
tel.: 510 004 670
Maciej Gniewek
Młodszy Doradca Klienta
tel.: 789 225 882
Biuro Sprzedaży
ul. Bora-Komorowskiego 39A
Warszawa
Telefon
605 606 606

Jesteś zainteresowany ofertą?

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) oraz drogą telefoniczną.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu, przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), jednak wyłącznie w celu marketingu projektów budowlanych.

Polecane mieszkania