O INWESTYCJI

Osiedle ESKADRA to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną poczuć rytm miasta i być jego częścią - nie rezygnując z odrobiny spokoju i możliwości odpoczynku wśród zieleni.

Osiedle, które budujemy posiada na dzień dzisiejszy następujące atuty: atrakcyjna cena mieszkań, nowoczesna architektura, bliskość terenów zielonych oraz świetne połączenia komunikacyjne.

LOKALIZACJA: DZIELNICA BEMOWO

Inwestycja zlokalizowana jest w Warszawie na terenie dzielnicy Bemowo, w pobliżu głównych ulic tej dzielnicy: Powstańców Śląskich i Lazurowej, odległa jest o kilka minut jazdy od Trasy S-8. Pozwala to, na szybkie i łatwe dotarcie w dowolne miejsce Warszawy i okolic.
Łączy w sobie zalety lokalizacji bliskiego centrum Warszawy z ciszą i zielenią rozciągającego się nieopodal Kampinowskiego Parku Narodowego.
Stąd wszędzie jest blisko!

PRZEMYŚLANE I FUNKCJONALNIE ZAPROJEKTOWANE MIESZKANIA

Osiedle ESKADRA, to trzy budynki o wysokości od czterech do siedmiu kondygnacji z 263 mieszkaniami. Podczas projektowania bardzo dużą uwagę przyłożyliśmy do maksymalnie funkcjonalnego wykorzystania powierzchni użytkowej mieszkań. Dzięki temu znajdziecie u nas Państwo bardzo poszukiwane mieszkania dwupokojowe o metrażu już od 35m², kawalerki od 31m², jak i większe: trzy- oraz czteropokojowe o powierzchni
do 100 m². Do każdego mieszkania przynależy balkon lub taras, zaś do wszystkich mieszkań położonych na parterze przewidziano ogródki wydzielone z otaczającej przestrzeni wspólnej - oddzielone od siebie niewielkimi parawanami, które pozwolą mieszkańcom na zachowanie prywatności i spokoju.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Osiedle charakteryzuje się przyjazną i nowoczesną architekturą. Podstawowymi kolorami zaprojektowanej zabudowy jest delikatna szarość i biel. Uroku dodaje barwa naturalnej cegły klinkierowej ozdabiającej budynki.
W tej samej kolorystyce będzie również stolarka okienna i drzwiowa.

Dodatkowym atutem będą dwa dziedzińce wewnętrzne z ogródkiem oraz plac zabaw, stworzone do wyłącznej dyspozycji mieszkańców osiedla. Od strony dziedzińców będą znajdowały się także wejścia do klatek schodowych rozświetlonych naturalnym światłem. W przejściach między dziedzińcami zaplanowane jest wydzielone miejsce na rowery. Pod każdym z budynków będzie podziemny parking z miejscami dla samochodów osobowych i motocykli oraz komórki lokatorskie.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na bezpieczeństwo - całodobowa ochrona zapewni bezpieczeństwo i komfort wszystkim mieszkańcom.

Mając na uwadze wygodę przyszłych mieszkańców, na parterze budynku od ulicy Dywizjonu 303 przewidziano różnego rodzaju lokale usługowe.

ZNAJDŹ DLA SIEBIE NOWE MIESZKANIE NA BEMOWIE !

Sprzedaż mieszkań w inwestycji "Osiedle ESKADRA" została rozpoczęta z dn. 1 lutego 2012 r.