V M F

Informacje o inwestycji

Czy chciałbyś odetchnąć i uciec przed drapieżnym obliczem stolicy? Czy cisza to luksus, który gości jedynie na przedmieściach? Czy rytm przyrody lub przyjazne sąsiedztwo to określenia, o których jedynie możesz pomarzyć?
Nowe Osiedle Dekada dedykujemy miłośnikom wszystkich atrakcji dzielnicy Bemowo. W zasięgu ręki znajdziecie Państwo zarówno infrastrukturę miasta i dzielnicy, jak i spełnienie marzenia o wyciszeniu i bliskości terenów Kampinosu. To właśnie tutaj możliwe jest życie z dala od zgiełku. Architektura osiedla - oparta na koncepcji słonecznych tarasów wkomponowanych w klimat rewitalizowanego osiedla i otoczenie lasu – zapewnia idealne warunki dla wygodnego życia w stałym kontakcie z naturą.

Osiedle Dekada to miejsce ukryte pośród drzew, ostatni skrawek zurbanizowanej przestrzeni wysunięty głęboko w otulinę Kampinosu niczym przyczółek. Miejsce, które łączy rytm przyrody otaczającego je lasu i przyjazne sąsiedztwo Boernerowa oraz okolic ulicy Radiowej – tak bardzo cenione przez mieszkańców tych rejonów Bemowa. To właśnie tu uznany warszawski deweloper, historycznie związany z dzielnicą Bemowo, firma PROFBUD, zlokalizował swoją niezwykłą inwestycję. PROFBUD, tworząc nowe miejsce dla mieszkańców Bemowa, postawił na rewitalizację przepięknego zakątka zlokalizowanego w sąsiedztwie ronda im. Pułkownika Bernarda Adameckiego.

Inwestycja zaprojektowana przez pracownię architektoniczną Studio "Deco" Ryszard Szczęsny.

 • ul. Radiowa, Warszawa
 • pięć budynków, od II do IV pięter

  81 mieszkań, w tym:
  4 mieszkania pięciopokojowe
  24 mieszkania czteropokojowych
  36 mieszkań trzypokojowych
  17 mieszkań dwupokojowych

 • termin realizacji:
  oddana do użytkowania

 • dla inwestycji prowadzony jest otwarty rachunek powierniczy

Lokalizacja

 

Wszystko
Apteki
Galerie
Kino
Koscioły
Place Zabaw
Poczta
Przedszkola
Restauracje
Służba Zdrowia
Zakupy
Sport i Rekreacja
Stacje Paliw
Szkoły
Teatry i Ośrodki Kultury
Tereny Zielone
Urzędy
Mariusz Delura
Starszy Doradca Klienta
tel.: 503 812 930
Maciej Gniewek
Młodszy Doradca Klienta
tel.: 789 225 882
Biuro Sprzedaży
ul. Dywizjonu 303 nr 139
Warszawa
Telefon
605 606 606

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) oraz drogą telefoniczną.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu, przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), jednak wyłącznie w celu marketingu projektów budowlanych.

Polecane mieszkania