V M F

Nowe inwestycje na Bemowie

Marzy Ci się zakup nowego mieszkania z dala od drapieżnego oblicza stolicy? Rytm przyrody, przyjazne sąsiedztwo oraz zieleń to coś, o czym marzysz? Warszawskie Bemowo wraz ze swoim zielonym zapleczem daje wiele możliwości do odpoczynku, a także jest idealnym miejscem do życia.

Właśnie tam powstają nasze nowe inwestycje: Awangarda, Dekada oraz Stella.
Każdą naszą inwestycję charakteryzuje coś innego, dzięki temu można wybrać mieszkanie idealne, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Nowe mieszkania na wyciągniecie ręki

Nasze nowe inwestycje różnią się detalami, ale łączy je wiele wspólnych mianowników. Staranne wykonanie, dbałość o każdy detal, lokalizacja nieruchomości wśród zieleni z doskonałym dojazdem do Centrum Warszawy, to tylko kilka z nich.

Jeśli poszukujesz nowego mieszkania serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu Sprzedaży. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, atrakcyjne ceny mieszkań, oraz pomoc ekspertów od sprzedaży mieszkań, którzy w profesjonalny sposób doradzą przy wyborze wymarzonego lokum.

Oferta mieszkań na sprzedaż – Bemowo

Osiedle Dekada powstaje z myślą o wielbicielach wszystkich atrakcji dzielnicy Bemowo. Bliskość infrastruktury miasta i dzielnicy, spokojna okolica i lasy Puszczy Kampinoskiej - wszystko na wyciągnięcie ręki. Architektura osiedla została oparta na koncepcji słonecznych tarasów, które korespondują z klimatem rewitalizowanego osiedla i otoczenia lasu. Wszystko to tworzy idealne warunki dla komfortowego życia w otoczeniu natury.

Osiedle Stella jest ulokowane w samym sercu dzielnicy. Ta gwiazda Bemowa zachwyca architekturą, wyróżnia się niebanalną wysokością i przemyślanymi rozwiązaniami, które zapewniają możliwie największą funkcjonalność oferowanych mieszkań. Inwestycja powstaje z myślą o wszystkich, którzy marzą o mieszkaniu z widokiem na panoramę Warszawy, a także cenią życie w przyjaznym i nowoczesnym, spełniającym najwyższe normy konstrukcyjne domu.

Awangarda – to synonim prestiżu i nowoczesności. Osiedle powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie – zachwycającego zielenią – Fortu Bema na Bemowie. Awangarda została zaprojektowana z myślą o ludziach aktywnych i ceniących wysoką jakość życia. Doskonała komunikacja osiedla zapewnia wygodny dojazd do Centrum i atrakcji miasta, który docenią nawet dla najbardziej wymagający mieszkańcy.

Ludzie Miejsce Design
Lokalizacja: Bemowo
Etap I / Etap II
Realizacja: Q4 2017 / Q2 2018
2 budynki / 2 budynki
83 mieszkania / 66 mieszkań

Osiedle Awangarda – to prestiż, nowoczesność i dobra energia. Zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie – zachwycającego zielenią – Fortu Bema na Bemowie. To osiedle stworzone z myślą o ludziach aktywnych.

Więcej
Nowe mieszkania Osiedle Awangarda - Fort Bema, Bemowo
Otuleni Kampinosem
Lokalizacja: Bemowo
Termin realizacji: Q4 2017
5 budynków
81 mieszkań

Osiedle Dekada to miejsce ukryte pośród drzew, ostatni skrawek zurbanizowanej przestrzeni wysunięty niczym przyczółek w otulinę Kampinosu. Miejsce, które łączy rytm przyrody otaczającego je lasu i sąsiedztwa Boernerowa.

Więcej
Osiedle Dekada Boernerowo dzielnica Bemowo
Gwiazda Bemowa
Lokalizacja: Bemowo
Termin realizacji: Q1 2018
XV kondygnacji
135 mieszkań

Inspiracją dla nazwy Stella stało się rozgwieżdżone niebo. Osiedle wyróżniać się będzie nie tylko nowoczesną bryłą budynków, ale także najwyższym w dzielnicy Bemowo budynkiem o wysokości około 50 metrów.

Więcej