V M F

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi - Osiedle Awangarda

Czasami źródłem naszych sukcesów bywa pasja, która zrodziła się gdzieś głęboko w sercu. Ludzie, którzy nie znają prawdziwej pasji, nie rozumieją też, czym jest sukces, osiągnięty dzięki własnej pracy i zgodny z planem, którego jesteśmy autorami. I nieważne, czy jest to sukces w kulturze, biznesie czy sporcie. Ważne, jacy ludzie go osiągają. Taki sukces to zwykle wyścig z samym sobą, a ludzie którzy go doświadczają, stają się Awangardą.
Awangarda... to dla niej zbudowaliśmy to niesamowite miejsce. Miejsce spotkań, w którym indywidualności pełne pasji i charakteru mogą się realizować. Gdzie tak blisko – tętniącego życiem – centrum odnajdziesz enklawę, by cieszyć się zielenią, uprawiać sport i dostrzec słońce w środku dnia. Spragnieni spotkań napotkają podobnie do nich myślących, a samotnicy znajdą swoją wolność wśród zielonych Fortów Bema. Możesz ich spotkać tam, gdzie spotkasz najlepszych...
Osiedle Awangarda – to prestiż, nowoczesność i dobra energia.
Zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie – zachwycającego zielenią – Fortu Bema na Bemowie. To osiedle stworzone z myślą o ludziach aktywnych, którzy cenią wysoką jakość życia, połączoną z wygodnymi rozwiązaniami i nowatorskim podejściem. Bliskość infrastruktury sportowej oraz terenów zielonych pozwala znaleźć równowagę pomiędzy odczuwalnym tempem życia stolicy a wewnętrzną harmonią.
Cechy charakterystyczne osiedla to wyjątkowa dbałość o szczegóły, projekt oparty o nowoczesne rozwiązania i trendy architektoniczne oraz najwyższej jakości materiały.
Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta zapewnia wygodny i swobodny dostęp do wszystkich atrakcji Warszawy nawet dla najbardziej wymagających mieszkańców.

Inwestycja zaprojektowana przez pracownię architektoniczną OPA Architekci.

 • ul. Waldorffa 41, Warszawa
 • Etap I - dwa budynki, III i V piętrowy

  83 mieszkania, w tym:
  1 mieszkanie pięciopokojowe
  24 mieszkania czteropokojowe
  20 mieszkań trzypokojowwych
  38 mieszkań dwupokojowych

 • termin realizacji:
  oddana do użytkowania

 • dla inwestycji prowadzony jest otwarty rachunek powierniczy
 • ul. Waldorffa 41, Warszawa
 • Etap II - dwa budynki, III i V piętrowy

  66 mieszkań, w tym:
  1 mieszkanie sześciopokojowe
  8 mieszkań pięciopokojowych
  13 mieszkań czteropokojowych
  33 mieszkania trzypokojowe
  11 mieszkań dwupokojowych

 • termin realizacji:
  oddana do użytkowania

 • dla inwestycji prowadzony jest otwarty rachunek powierniczy

Lokalizacja

 

Wszystko
Apteki
Galerie
Kino
Koscioły
Place Zabaw
Poczta
Przedszkola
Restauracje
Służba Zdrowia
Zakupy
Sport i Rekreacja
Stacje Paliw
Szkoły
Teatry i Ośrodki Kultury
Tereny Zielone
Urzędy
Mariusz Delura
Starszy Doradca Klienta
tel.: 503 812 930
Martyna Rutkowska
Doradca Klienta
tel.: 507 285 381
Biuro Sprzedaży
ul. Dywizjonu 303 nr 139
Warszawa
Telefon
605 606 606

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. sp. k. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;

Polecane mieszkania